Pokazy tańca

Agencja Artystyczna Alegria zapewnia profesjonalne show taneczne na każdą okazję. Przygotowujemy tematyczne pokazy prezentujące przeróżne techniki taneczne. Wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom i chętnie zrealizujemy Twój pomysł.

 

W celu zapoznania się ze szczegółami naszych pokazów zapraszamy do wybrania kategorii, która Cię interesuje, w menu poniżej.

 • Wyjątkowe pokazy taneczne na weselu

  Pokazy tańca na weselu, Animacje taneczne na wesele

  Wesele jak z bajki? Nic prostszego!

  By dodać szczyptę magii do Waszego Weselnego przyjęcia, zaproś gości do baśniowej krainy, w której oczarujemy Was wspaniałym tańcem wprawiając w ruch migotliwe skrzydła Isis, romantyczne wachlarze z piór i jedwabne woale.

  W naszej bogatej ofercie znajdziecie Państwo pokazy utalentowanych solistek oraz zespołów, które poprowadzą dla Państwa gości animacje taneczne zapraszając uczestników przyjęcia do wspólnej zabawy.

  Czytaj więcej

 • Rock and roll, charleston, lindy hop

  Rock and roll, charleston, lindy hop

  Podróż w czasie – imprezy tematyczne organizowane w klimacie lat 20., 30., 50. i 60. są naszą specjalnością. Od szalonego charlestona i cancana po pin up girl i rock’n’rolla – każdy znajdzie coś dla siebie. Klimatyczne stylizacje, wyśmienita muzyka i utalentowani animatorzy to recepta gwarantująca udaną imprezę.

  Czytaj więcej

 • Burleska, Moulin Rouge Show

  Pokaz tańca burleska, pokaz burleski

  Burleska, Moulin Rouge Show – zmysłowy program artystyczny, magiczny taniec, musical i rewia showgirls w jednym. Doskonale dobrana muzyka podkreśla zmysłowy klimat tego intrygującego show wywołując rumieniec na twarzy widzów. Burleska w wykonaniu naszych tancerek to przygotowane z klasą i wyczuciem smaku widowisko w niepowtarzalnym klimacie.

  Czytaj więcej

 • Taniec orientalny

  Taniec orientalny, Taniec brzucha, Pokazy tańca brzucha, pokazy tańca orientalnego

  Belly Dance – to pełne wdzięku i gracji choreografie przenoszące widzów w świat Baśni Tysiąca i Jednej Nocy. Oprócz klasycznego tańca brzucha odnaleźć tu można współczesne jego interpretacje w nurcie Oriental Fantasy, wykorzystujące barwne rekwizyty takie jak skrzydła Isis, jedwabne woale czy wachlarze z piór. W nowoczesnej odsłonie tego gatunku proponujemy energetyczny Shakira Dance bądź fuzje łączące orientalny klimat z europejskimi tradycjami.

  Czytaj więcej

 • Tańce latynoamerykańskie

  Efektowne show tańców latynoamerykańskich w wykonaniu najlepszych par tanecznych - wielokrotnych zwycięzców na Ogólnopolskich Turniejach Tańca Towarzyskiego. Oferujemy profesjonalne pokazy taneczne tańców latynoamerykańskich takich, jak:

  - karnawałowa, brazylijska samba,
  - gorąca, kubańska cha-cha-cha,
  - zmysłowa, kubańska rumba,
  - ogniste, hiszpańskie paso doble,
  - żywiołowy, amerykański jive.

  Specjalne choreografie, kolorowe stroje, gorąca atmosfera. Zapraszamy do współpracy.

  Czytaj więcej

 • Tańce standardowe

  Poczuj magiczną atmosferę eleganckiego balu podczas pełnego szyku i elegancji pokazów tańców standardowych. Mistrzowskie pary taneczne ubrane w przepiękne sługie suknie balowe i szykowne fraki zaprezentują się w:

  - delikatnym i subtelnym walcu angielskim,
  - pełnym temperanentu tangu argentyńskim,
  - romantycznym i wirowym walcu wiedeńskim,
  - w najpiękniejszym spacerze świata - amerykańskim fokstrocie,
  - szybkim i szalonym quickstepie.

  Czytaj więcej

 • Taniec Bollywood

  Widowiskowy taniec wzorowany na klipach pochodzących z bollywoodzkich filmów. 

  Taniec bollywood jest połączeniem klasycznych tańców indyjskich z tańcem brzucha, hip-hopem, disco, latino... Ze względu na różnorodność, doskonale jest przyjmowany przez publiczność. Polecamy ten styl podczas animacji tanecznych.

  Czytaj więcej

^ do góry ^