Aktualności » Archiwum aktualności » Rewia Orientalna - Zahira Moja Miłość - 23.11.2013

Rewia Orientalna - Zahira Moja Miłość - 23.11.2013

23.11.2013 (sobota) g. 18:00

Centrum Kultury Wrocław-Zachód

ul. Chociebuska 4-6, Wrocław

Bilety 20 zł od osoby

 

Przenieś się do baśniowej krainy orientu, w której najpiękniejsze i najbardziej wzruszające historie opowiadamy tańcem!

 

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na niezapomniane widowisko muzyczno-teatralne, przygotowane przez jeden z największych zespołów tańca orientalnego w Polsce - Grupę Tańca Orientalnego Al-Mara. Tancerze uhonorowani zostali złotymi medalami na Mistrzostwach Polski oraz Mistrzostwach Europy w 2012 i 2013 roku, zdobyli również wielkie uznanie jurorów oceniających ich występ w ramach trzeciej edycji programu Got to Dance. Ich nowatorskie choreografie od lat budzą zachwyt widzów z całej Polski.

 

Zahira Moja Miłość to urzekająca baśń o miłości, zazdrości i wybaczeniu, gdzie płomienne uczucie staje do walki z odwiecznymi tradycjami. Niespełniona miłość arabskiego księcia i pięknej Zahiry położyła cień na dalsze losy bohaterów, którzy zmierzyć się muszą z bolesną przeszłością i własnymi ambicjami. 

 

 

Przygotowany z niezwykłym rozmachem spektakl to podróż przez wiele zakątków orientalnych krain, pozwalająca zasmakować w różnych gatunkach tego wspaniałego tańca. Trwające niespełna 90 minut widowisko stanowi kunsztowny kolaż tanecznych technik i pokaz najwyższej klasy umiejętności. Olśniewające choreografie, magia bajecznych rekwizytów, wzruszające arabskie pieśni i radosny, bliskowschodni folklor – to tylko niektóre z niespodzianek, które odkryjesz podczas tego niezapomnianego wieczoru. 

 

Setki pieśni, tysiące rytmów i jedna, niezapomniana opowieść!

 

Czekamy na Was już 23go listopada 2013 w Centrum Kultury Wrocław-Zachód przy ulicy Chociebuskiej 4-6

 

Bilety w cenie 20 zł do kupienia w Szkole Tańca Al-Mara przy ul. Ofiar Oświęcimskich 19 we Wrocławiu od poniedziałku do piątku w godzinach 16:30-21:15.

^ do góry ^