Aktualności » Rocko Baroko - Taneczne Show

Rocko Baroko - Taneczne Show

Sobota 25.04.2020 g. 18:00, Sala Koncertowa Radia Wrocław

Rocko Baroko - kolejna premiera z repertuaru Teatru Galeria Osobowości. Przepiękna, baśniowa historia, rodem z barokowego, królewskiego dworu, opowiedziana słowem, ruchem i tańcem.

Historia trzech kobiet uwikłanych w niezwykłą historię o ogromnej matczynej miłości i o tym, do czego zdolna jest kochająca matka. Zdesperowana królowa, po doświadczeniu wielkiej straty, targana emocjami, decyduje się na radykalny krok... Tylko czy wszystko jest takie, na jakie wygląda? Czy jej szczęście będzie trwało już zawsze? Jak wśród królewskich intryg poradzi sobie młodziutka księżniczka?


Tego wszystkiego dowiecie się już 25.04.2020, w Sali Koncertowej Radia Wrocław. Zapraszamy serdecznie na jedyne w swoim rodzaju, niezwykłe, taneczne show, okraszone wdziękiem, tańcem, perłami i wachlarzami, przy tym jednocześnie z rockowym pazurem.

Przepiękne choreografie, porywająca muzyka, rockowa moc, baśniowa historia pełna emocji i barokowa elegancja - to oszałamiająca mieszanka, którą trzeba zobaczyć!

Teatr Galeria Osobowości to grupa pasjonatów z Wrocławia, która specjalizuje się w dużych widowiskach scenicznych, o charakterze tanecznego Show. Spektakle prezentowane są na deskach teatrów w całej Polsce. Na arenie teatralnej działamy od od 2013 roku. Mamy na swoim koncie liczne projekty taneczne, z udziałem 30-50 osób, takie jak Burleskowe Show - Retro Tango, Rewia Orientalna Zahira Moja Miłość, Summer Love, La Isla Bonita, Co się wydarzyło w Cafe Paris, Bang Bang Crime Story. Naszą ogromną siłą jest wyobraźnia, zaangażowanie, determinacja, zamiłowanie do sztuki.
Szeregi naszego Teatru tworzą pasjonaci tańca i aktorstwa, którzy w przeróżny sposób trafili do tanecznego, teatralnego świata. Na co dzień uczą się, pracują w przeróżnych profesjach. Każdy z nas nieustannie szkoli swój warsztat teatralny i taneczny podczas prób i warsztatów. W każdy projekt wkładamy ogrom pracy i serca, mając nadzieję, że z każdym kolejnym projektem zaskoczymy Publiczność.
Zapewniamy niezwykłe i widowiskowe choreografie, niebanalne rozwiązania sceniczne i fabułę, która potrafi wciągnąć Widza w nasz teatralny świat.
Pasja to nasza siła!


Bilety w cenie 40 zł w przedsprzedaży do zakupienia w Szkole Tańca Al-Mara, ul. Ofiar Oświęcimskich 19, I piętro.

Bilety w cenie 50 zł (cena regularna) do zakupienia na platformie KupBilecik. Możliwość zakupu przez platformę nastąpi po zakończeniu przedsprzedaży.

 

^ do góry ^