Aktualności » Archiwum aktualności » Summer Love - Spektakl Taneczny - 27.06.2015 - 19:00 CS IMPART

Summer Love - Spektakl Taneczny - 27.06.2015 - 19:00 CS IMPART

Spektakl Taneczny Summer Love to taneczne show inspirowane wielkimi hitami kinowymi, takimi jak Dirty Dancing czy Grease. Główna bohaterka, Emily, to przykładna uczennica, wzorowa i zawsze przygotowana. Wszystko się zmienia, gdy do szkoły przyjęty zostaje uwodziciel Joe, buntownik, świetny tancerz i rozrabiaka. Przewraca on do góry nogami uporządkowane życie uczniów szkoły, pokazując im nowe style taneczne, swobodę i radość ruchu. Taneczna rewolucja opanowuje powoli całą szkołę, tańczy kadra szkolna, dyrekcja i nawet Emily, która daje się namówić Joe na udział w konkursie tanecznym... Barwne choreografie, żywiołowy rock and roll i jive, przeplecione ze zmysłową bachatą, gorącą salsą zapewnią widowiskową mieszankę taneczną. Gwarantujemy świetną zabawę, dużo śmiechu i dużo tańca! 

Spektakl przygotowała Szkoła Tańca Al-Mara, reżyserem widowiska jest Małgorzata Zujewicz-Pawlak, a w spektaklu biorą udział roztańczeni kursanci.

 

Summer Love 27.06.2015, godzina 19:00, Centrum Sztuki Impart ul. Mazowiecka 17

 

Bilety w cenie 20 zł w przedsprzedaży do nabycia w Szkole Tańca Al-Mara ul. Ofiar Oświęcimskich 19, w godzinach 16:00-21:00, od poniedziałku do piątku.

 

W dniu spektaklu bilety w cenie 25 zł do nabycia w Imparcie przed spektaklem

^ do góry ^