O centrum

Centrum Animacji i Wyobraźni - to miejsce, w którym Twoje dziecko czynnie weźmie udział w tworzeniu spektaklu teatralnego. Stawiamy na ruch, zabawę i kreatywny rozwój. Chcemy poderwać dzieci z miejsc i wspólnie z nimi zbudować przedstawienie.

 

Nasze dzieci, niezależnie od wieku, wielokrotnie mają trudność z usiedzeniem w miejscu podczas spektaklu. Dlatego postanowiliśmy stworzyć miejsce, które pozwoli im na kreatywne współtworzenie tego, co dzieje się w przestrzeni teatralnej.

 

Założycielką Centrum jest Małgorzata Zujewicz-Pawlak, choreograf, tancerka, animatorka i właścicielka wrocławskiej Szkoły Tańca, ale przede wszystkim mama 3-letniego Franka, która poszukując ze swoim synkiem ciekawych form spędzania wspólnego czasu, postanowiła sama stworzyć miejsce, w którym jej dziecko będzie mogło tworzyć, bawić się i rozwijać swoją wyobraźnię.

 

"Staram się, by mój trzylatek doświadczał. Miejsc, ludzi, przestrzeni, zapachów...wizyty w teatrze są dla nas bardzo ważne. Jestem mamą poszukującą różnych bodźców i wrażeń dla swojego malucha i przyznam, że wszędzie mi czegoś brak...spektakl za długi, za poważny, za mało barwny, za dziwny, za abstrakcyjny...nie krytykuję innych form i propozycji, też są potrzebne i warto je odwiedzić, ale ponieważ sama najlepiej znam swoje dziecko, wiem, kiedy się nudzi, co mu się podoba, co zachwyca...z własnych doświadczeń teatralno - tanecznych postanowiłam stworzyć miejsce, gdzie mój i mam nadzieję Twój maluszek będzie mógł zatańczyć, poskakać, zbudować coś, zepsuć, pobrudzić się - po prostu doświadczać! Zapraszam serdecznie do tworzenia ze mną nowej przestrzeni teatralno - taneczno - ruchowej"

Script logo