O centrum

Centrum Animacji i Wyobraźni - to miejsce, w którym Twoje dziecko czynnie weźmie udział w tworzeniu spektaklu teatralnego. Stawiamy na ruch, zabawę i kreatywny rozwój. Chcemy poderwać dzieci z miejsc i wspólnie z nimi zbudować przedstawienie.

 

Nasze dzieci, niezależnie od wieku, wielokrotnie mają trudność z usiedzeniem w miejscu podczas spektaklu. Dlatego postanowiliśmy stworzyć miejsce, które pozwoli im na kreatywne współtworzenie tego, co dzieje się w przestrzeni teatralnej.

 

Założycielką Centrum jest Małgorzata Zujewicz-Pawlak, choreograf, tancerka, animatorka i właścicielka wrocławskiej Szkoły Tańca, ale przede wszystkim mama 3-letniego Franka, która poszukując ze swoim synkiem ciekawych form spędzania wspólnego czasu, postanowiła sama stworzyć miejsce, w którym jej dziecko będzie mogło tworzyć, bawić się i rozwijać swoją wyobraźnię.

 

"Staram się, by mój trzylatek doświadczał. Miejsc, ludzi, przestrzeni, zapachów...wizyty w teatrze są dla nas bardzo ważne. Jestem mamą poszukującą różnych bodźców i wrażeń dla swojego malucha i przyznam, że wszędzie mi czegoś brak...spektakl za długi, za poważny, za mało barwny, za dziwny, za abstrakcyjny...nie krytykuję innych form i propozycji, też są potrzebne i warto je odwiedzić, ale ponieważ sama najlepiej znam swoje dziecko, wiem, kiedy się nudzi, co mu się podoba, co zachwyca...z własnych doświadczeń teatralno - tanecznych postanowiłam stworzyć miejsce, gdzie mój i mam nadzieję Twój maluszek będzie mógł zatańczyć, poskakać, zbudować coś, zepsuć, pobrudzić się - po prostu doświadczać! Zapraszam serdecznie do tworzenia ze mną nowej przestrzeni teatralno - taneczno - ruchowej"

 • Świąteczne Marzenie - Spektakl Online

  Serdecznie zapraszamy Was na świąteczny spektakl familijny pt. Świąteczne Marzenie.

  KUP BILET NA SPEKTAKL ONLINE

  Julka marzy o tym, by świąteczny czas był wyjątkowy i magiczny. Niestety, rodzice zajęci są zakupami, przechodnie wokół ciągle się spieszą. Nikt nie ma czasu, by na chwilę przystanąć i zastanowić się, po co tak naprawdę są Święta.

  Julka, wraz z braciszkiem Frankiem, wpada na pomysł, że byłoby wspaniale gdyby wszyscy dorośli, choć na Święta zamienili się w bajkowe postaci… Rodzeństwo nie wie, że do ich rąk trafia magiczna księga, która wysłuchuje życzeń i spełnia marzenia…

  Czy mama i tata zamienią się w Świąteczne Elfy?

  Czy Mikołajowi uda się zatrzymać pędzących dorosłych i zaprosić ich do radosnego świata Świąt?

  Spektakl został przygotowany we współpracy ze Szkołą Tańca Al -Mara oraz Szkołą Tańca Setenta.

  Ogromnie żałujemy, że nie możemy obecnie pokazać go Wam na scenie, ale wierzymy, że przyjdzie na to czas.

  Dajcie się porwać do magicznej świątecznej krainy pełnej tańca i radości!

  Symboliczna cegiełka za otrzymanie linku do spektaklu to 30 zł. Za wszelkie cegiełki będziemy Wam bardzo wdzięczni, pozwala nam to przetrzymać ten trudny czas. A pieniążki zostaną sprawiedliwie rozdzielone pomiędzy dwie szkoły tańca, które po prostu muszą przetrwać ten trudny czas, by te wszystkie cudowne osoby, które zobaczycie w spektaklu mogły nadal cieszyć się tymi miejscami i tańcem.

  Wierzymy, że jeszcze niejeden spektakl przed nami. Ten jest dla nas szczególnie trudny, ale dał nam ogrom radości i cieszymy, że możemy się z Wami tą radością podzielić. Mamy nadzieję wywołać niejeden uśmiech!

  KUP BILET NA SPEKTAKL ONLINE

Script logo