Królowa Śniegu i Śnieżynki

Sobota, 14 grudnia 2019 o godz. 13:00

Chcecie bajki? Będzie bajka...ta najpiękniejsza, jedyna i niepowtarzalna. Tak jak niepowtarzalny jest ten świąteczny czas...

Nasza historia opowiada o Królowej Śniegu, która miała wielki dar. Umiała przepięknie tańczyć. Gdy wirowała w tańcu, z jej sukni sypały się tysiące płatków śniegu...Była piękna. Niestety była również dumna i miała zimne serce. Nie kochała nikogo. Z nikim się nie przyjaźniła. Nikogo nie potrzebowała. Pewnego dnia, z niewiadomych powodów przestała móc tańczyć... Królowa traciła moc...traciła siłę...płatki śniegu przestały zasypywać ziemię... Czy to oznaczało, że zimy miałoby już nigdy nie być? Królowa musi przekonać się, że warto mieć przyjaciół... A przyjaciółkami, które pomogą mroźnej Pani, okażą się dwie wesołe Śnieżynki. Czy zima do nas powróci?

Tym razem przygotowaliśmy przepiękne, baśniowe show, pełne świątecznej magii, bajkowych kostiumów i rekwizytów zapierających dech w piersiach. 

Po spektaklu zapraszamy Dzieci do Śnieżnej Krainy na spotkanie z Królową Śniegu, Mikołajem i Panią Mikołajową.

Przedział wiekowy? W ten świąteczny czas wszyscy jesteśmy dziećmi. Zapraszamy każdego ;-)

Cennik:

bilet ulgowy 18 zł (dla dziecka niezależnie od wieku)

bilet normalny 20 zł (dla każdej osoby dorosłej)

Miejsce spektaklu:

Sala Waniliowa Szkoły Tańca Al-Mara ul. Ofiar Oświęcimskich 19, I piętro, 50-069 Wrocław

PROSIMY O REZERWACJĘ I OPŁATĘ NA MIEJSCU ODLICZONĄ GOTÓWKĄ LUB KARTĄ PŁATNICZĄ. PROSIMY O PRZYBYCIE 15 MINUT PRZED SPEKTAKLEM. 

KUP BILETY

Script logo