Nasze spektakle

 • Taneczna Podróż

  Zapraszamy Was serdecznie w taneczną podróż, podczas której zawitamy do przeróżnych części świata, gdzie spotkamy niezwykłych tancerzy, obejrzymy ich taniec, weźmiemy udział w animacjach tanecznych, będziemy tworzyć najzabawniejszą orkiestrę świata przygrywającą tancerzom...a wszystko to pod okiem uroczej maszynistki Mariolki, która zaczarowanym pociągiem zabierze dzieci w tę niezwykłą podróż:)

  Spektakl teatralno-taneczny "Taneczna Podróż" dedykujemy dla dzieci od 3go do 5go roku życia.

  Magiczna podróż w czasie przeniesie dzieci i dorosłych do świata tańca i zabawy.

  Naszym założeniem jest tworzenie spektaklu wspólnie z dziećmi, to one będą miały wpływ na wydarzenia na scenie i dzięki naszym animatorom wezmą czynny udział w tworzeniu przestrzeni teatralnej, przy okazji świetnie się bawiąc.

  TERMINY SPEKTAKLI

 • Szalone Laboratorium Albercika i Helenki

  W dalekiej krainie, za czterema pagórkami, za pięcioma strumykami mieszka Szalony Naukowiec Albercik. Otworzył tam swoje Laboratorium, w którym próbuje stworzyć największego cukierka świata. Niestety ciągle brakuje mu pomysłu, jak to zrobić...Stara się, miesza różne substancje, dodaje różne kolory, zapachy. W jego laboratorium ciągle coś się dymi, bucha, zapala się i gaśnie... Jego asystentka, Marysia, nieraz musi ratować Szalonego Naukowca, gdy ten za bardzo daje się pochłonąć swojej pracy... 

  Na wspaniałą przygodę do tajemniczego świata wynalazków zapraszamy serdecznie wszystkie dzieci od 3go do 6go roku życia.

  Zapach, kolor, światło, dźwięk - tego będziemy doświadczać! A wszystko to okraszone sporą dawką humoru i dobrej zabawy.

  Nasze Centrum Wyobraźni i Animacji to miejsce stworzone z myślą o dzieciach i dla nich. Jeśli Twoje dziecko nie może wysiedzieć na miejscu i chciałoby tworzyć razem z nami przestrzeń teatralną - zapraszamy do nas:)

  Spektakl trwa 30 minut, ale w trakcie jego trwania animujemy naszą publiczność, by brała czynny udział w spektaklu.

  TERMINY SPEKTAKLI

 • Królowa Śniegu i Śnieżynki

  Chcecie bajki? Będzie bajka...ta najpiękniejsza, jedyna i niepowtarzalna. Tak jak niepowtarzalny jest ten świąteczny czas...

  Nasza historia opowiada o Królowej Śniegu, która miała wielki dar. Umiała przepięknie tańczyć. Gdy wirowała w tańcu, z jej sukni sypały się tysiące płatków śniegu...Była piękna. Niestety była również dumna i miała zimne serce. Nie kochała nikogo. Z nikim się nie przyjaźniła. Nikogo nie potrzebowała. Pewnego dnia, z niewiadomych powodów przestała móc tańczyć... Królowa traciła moc...traciła siłę...płatki śniegu przestały zasypywać ziemię... Czy to oznaczało, że zimy miałoby już nigdy nie być? Królowa musi przekonać się, że warto mieć przyjaciół... A przyjaciółkami, które pomogą mroźnej Pani, okażą się dwie wesołe Śnieżynki. Czy zima do nas powróci?

  Tym razem przygotowaliśmy przepiękne, baśniowe show, pełne świątecznej magii, bajkowych kostiumów i rekwizytów zapierających dech w piersiach. 

  Po spektaklu zapraszamy Dzieci do Śnieżnej Krainy na spotkanie z Królową Śniegu, Mikołajem i Panią Mikołajową.

  Przedział wiekowy? W ten świąteczny czas wszyscy jesteśmy dziećmi. Zapraszamy każdego ;-)

  TERMINY SPEKTAKLI

 • Cztery pory roku

  Spektakl "Cztery Pory Roku" dedykujemy najmłodszym Milusińskim i zapraszamy dzieci w wieku 1-3 lata.

  Już nadchodzi Pani Wiosna,

  kolorowa i radosna.

  Latem każde dziecko marzy,

  by pobawić się na plaży.

  A tu jesień do drzwi puka,

  już kaloszy trzeba szukać.

  Siedzą wrony na kominie

  i krakają o złej zimie...

  Barwny i muzyczny spektakl, inspirowany zmianami, jakie niosą za sobą Pory Roku, pozwoli Najmłodszym zakosztować różnorodności otaczającego nas świata. Obraz, dźwięk, zapach - wszystko to wykorzystujemy w spektaklu, żeby pobudzić wrażliwość zmysłową Naszych Milusińskich.

  TERMINY SPEKTAKLI

 • Samochodowy Zawrót Głowy

  Zabawna historyjka o dwóch samochodach. Kacper i Leon poznali się na jednej z dróg. Pomimo wielu różnic połączyła ich prawdziwa przyjaźń. Kacper to szybkie przebojowe auto. Leon jest ostrożny, ale ma dużego pecha. Pomagają sobie nawzajem, wspierają się, ale ich przyjaźń zostaje wystawiona na próbę, gdy oboje stają do wielkiego wyścigu.

  TERMINY SPEKTAKLI

   

Script logo