Regulamin

1. Niniejszy regulamin określa zasady rezerwacji biletów na spektakle wystawiane przez Teatralne Centrum Wyobraźni i Animacji (zwane w dalszej części Centrum).

2. Rezerwacji biletów na spektakle dla osób indywidualnych wystawiane przez Centrum można dokonywać osobiście w Biurze Centrum oraz przez system rezerwacyjny.

Rezerwacja jest potwierdzana drogą mailową, po zaksięgowaniu opłaty. Rezerwacje wykonane bez opłaty są anulowane po 15 min. 

Anulowanie i zwrot jest możliwy wyłącznie do 3 dni przed spektaklem (czwartek), po zgłoszeniu telefonicznym lub mailowym do godz. 16:00. Zwrot kosztów wykonywany jest na konto, z którego opłacono bilety. Wszelkie zwroty realizowane są w ciągu 14 dni roboczych.

3. Opłacenie biletów jest możliwe z góry przez przelew bankowy lub bezpośrednio w biurze Centrum.

4. Odbiór biletów jest możliwy w kasie biletowej przed spektaklem. Bilety odbierane w kasie biletowej są dostępne najpóźniej na 15 min przed spektaklem, po tym czasie kasa może być zamknięta.

W przypadku opóźnienia w odbiorze biletów lub niezgłoszenie rezygnacji z rezerwacji biletów w terminie, o którym mowa w § 2 ust. 5, Centrum nie zwraca pieniędzy za opłacone bilety.

5. Dokonanie rezerwacji na spektakl jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.

 

INFORMACJE DODATKOWE

1. Miejsca na widowni nie są numerowane.

2. W sali teatralnej obowiązuje całkowity zakaz jedzenia i picia.

3. Bilety odbierane są w dniu spektaklu w kasie biletowej od 30 do 10 minut przed spektaklem.

4. Na widownię (matę) można wejść w skarpetkach lub obuwiu na zmianę - trampki, kapcie.

5. Za bezpieczeństwo dzieci biorących udział w spektaklach, zabawach po spektaklach oraz na terenie teatru odpowiedzialność ponoszą wyłącznie opiekunowie/rodzice.

6. Zakup biletu jest równoznaczny ze zgodą na fotografowanie i filmowanie widzów przez osoby upoważnione z ramienia teatru oraz użycie wizerunku uczestników spektakli i koncertów w materiałach promocyjnych teatru.

7. Zakup biletów jest równoznaczny z akceptacją regulaminu Teatralnego Centrum Animacji i Wyobraźni dla Dzieci.

Script logo