Ania i Mirek

Najlepsza szkoła tańca pod słońcem!

Najlepszy nauczyciel tańca! :):)

Serdecznie dziękujemy za układ, który był dokładnie taki jaki sobie wymarzyliśmy! Który wzruszał, powodował ciarki, i masę dreszczy emocji. Który wycisnął łzy z naszych gości i to nie tylko babć i rodziców, ale także przyjaciół i kuzynów. Czuliśmy się jak na prawdziwej scenie. Najwspanialsze było to, że mieliśmy idealnie dopasowane kroki do muzyki. Nawet gdybyśmy chcieli się pomylić czy zapomnieć, było to niemożliwe.

Ogólnie historia naszego tańca jest długa... Zmieniliśmy szkolę tańca, po 10 lekcjach wykupionych gdzie indziej i całym układzie ułożonym, gdyż byliśmy z niej bardzo niezadowoleni. Kroki ułożone na łapu capu, 1,2,3 raz dwa trzy, obrót w prawo obrót w lewo, w kółeczko 1,2,3. może i do rytmu, ale muzyka, słowa piosenki - sobie, a my - sobie. Wszystko sztywno i na hura. A my marzyliśmy o prawdziwym tańcu. Załamani przyszliśmy do Andrzeja, który okazał się Mistrzem!

Atmosfera na zajęciach ekstra. Żart za żartem, zabawa w między czasie z tańcem disco, żeby plamy nie dać na weselu, my - straszne lenie - i Andrzej z anielską cierpliwością, zrobił z nas tancerzy, spełnił nasze oczekiwania, zmienił nastawienie do tańca (zwłaszcza u Mirka) i ulożył nam wyśniony, wymarzony romantyczny taniec, wyjęty żywcem z jakiegoś filmu! Walc taki jakiego pragnęliśmy, obroty osiowe, wirowanie po sali, podnoszenie! Uwierzcie! Warto spełniać takie marzenia! To piękna chwila. Uwieczniona na zawsze na filmie i w sercu! I do puki sami się nie przekonacie, nie uwierzycie jaka satysfakcjonująca!

Całujemy i dziękujemy Andrzejowi!!

Script logo