Małgorzata Zujewicz-Pawlak

Doświadczenie sceniczne i teatralne zdobyłam na deskach teatru pantomimy, z którym byłą związana w latach 2001-2004, gdzie pod czujnym okiem wspaniałego reżysera i pedagoga, Leszka Czarnoty,  rozwijałam swoje pasje teatralne i taneczne. Od kilku lat sama realizuję spektakle i widowiska, reżyserując i tworząc choreografie (rewia orientalna Zahira Moja Miłość, Retro Tango - Burleska Show, Summer Love, La Isla Bonita). Wiele lat temu „zaraziłam się” miłością do tańca orientalnego. Moja miłość przerodziła się w ogromną fascynację tym stylem, jestem mu wierna od 2003, nieprzerwanie kształcąc swoje umiejętności i rozwijając się na warsztatach krajowych i zagranicznych, m.in. u Camilii, Zainy, Jamilah, Suraiyi, Eleny Ramazanowej, Aleksieja Riaboszapki, Darii Mickiewicz, Beaty i Horaco Cifuentes, Sadie. Prowadzę grupę tańca orientalnego Al-Mara, z którą występuje na terenie Dolnego Śląska i całej Polski. Jestem również założycielką i choroegrafem nowoczesnej Formacji Tanecznej Show Art Dance. Kolejne pasje taneczne rozbudza we mnie moja druga połowa, to dzięki niemu rozwijam swoje umiejętności tańca w parze.

Bardzo chętnie współpracuję z Nowożeńcami, tworząc choreografie na Pierwszy Taniec. Mogę realizować się w nich jako pasjonatka choreograf. Uwielbiam pracę twórczą z ludźmi. Tworzenie spektakli, niebanalnych choreografii i uczenie to mój żywioł, ponieważ mogę łączyć swoje dwie wielkie pasje - taniec i teatr. Ale moje serce bije w rytmie beledi i to taniec orientalny jest moją największą miłością.

Moim największym osiągnięciem jest zdobycie z Al-Marą dwóch srebrnych medali na Mistrzostwach Świata w 2012 r. w Libercu w kategorii Oriental Show Grupa i Formacja.

Script logo