Marta i Bogumił

Podeszliśmy do sprawy pierwszego tańca zupełnie inaczej. Chcieliśmy po prostu nauczyć się ruszać do muzyki, zwyczajnie tańczyć na weselu. Udaliśmy się, więc na naukę discofoxa - na zajęcia grupowe prowadzone przez Kubę Stańczyka. Byliśmy bardzo zadowoleni z zajęć, ale jednak stwierdziliśmy, że potrzebujemy zajęć indywidualnych. 

Nadal nie chcieliśmy całej choreografii tylko chcieliśmy nauczyć się częściowo do piosenki wybranej przez nas. Kuba nam bardzo pomógł i śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy zachwyceni. Mieliśmy zaplanowane trzy krótkie części do pierwszego tańca, niestety ostatecznie ze stresu pominęliśmy jedną, aczkolwiek tańczyliśmy/bawiliśmy się dalej. Dostaliśmy nie małe owacje i w naszej księdze gości nie jedna para na pytanie: Co podobało Ci się najbardziej do tej pory?, odpowiadała:  "taniec Państwa Młodych".

Mimo stresu, oczu i fotografów zwróconych na nas tańczyliśmy całą noc, goście nie mogli się nadziwić jak dobrze bawimy się w tańcu. Za to całe świetne przygotowanie dziękujemy z całego serca Kubie! :)

pozdrawiamy

Marta i Bogumił Chojnowscy

Script logo