Natalia i Jacek

Drodzy Narzeczeni,

Gorąco polecamy naukę tańca dla nowożeńców.  Bez wątpienia wybór szkoły Al-Mara był strzałem w dziesiątkę J! Wspomnienia po ślubie i weselu są fantastyczne, jak na razie był to najpiękniejszy dzień w naszym życiu.

Na początek chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować  naszemu instruktorowi – Kubie za wspólne lekcje i opracowanie wspaniałej choreografii J. Wcześniej nie mieliśmy styczności z tańcem towarzyskim, a już na pewno nie z walcem wiedeńskim, który wybraliśmy na nasz pierwszy taniec. Dzięki przesympatycznej atmosferze, dużej cierpliwości i pomocnym radom, każda lekcja była dla nas nie tylko krokiem na przód w tanecznych poczynaniach, ale także świetną zabawą. Cenne wskazówki Kuby odnośnie różnych szczegółów, (np. trzymania sukni, tak, żeby było wygodnie, patrzenia na siebie podczas tańca czy butów, żeby nie były zbyt śliskie) okazały się bardzo przydatne.

Mimo niewielkiej tremy na początku, drobnym niedociągnięciom ( niewidocznym dla większości osób), wszystko wyszło super. Choreografię zrealizowaliśmy w 100%, a sądząc po minach gości, gromkich brawach i okrzykach bis, była bardzo efektowna, zwłaszcza podnoszenia J.

Wszystkim, którzy wahają się jaką szkołę tańca wybrać, z czystym sumieniem polecamy Al-Marę J! Nie będziecie żałować, a układ, który przygotuje Kuba, oczaruje nie tylko Was, ale przede wszystkim Waszych gości. Życzymy powodzenia i wytrwałości w przygotowaniu. Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy J!

Pozdrawiamy,

Natalia i Jacek

Script logo