Oferta

 • Pierwszy taniec - Kurs tańca - Zajęcia indywidualne

  Szkoła Tańca Al-Mara przygotowała bogatą ofertę nauki pierwszego tańca dla Nowożeńców. Najczęściej wybierane przez przyszłe Młode Pary są zajęcia indywidualne. Jest to najbardziej komfortowy sposób nauki, który przynosi szybkie efekty, gdyż program zajęć dostosowany jest do potrzeb i możliwości ruchowych Nowożeńców. W razie potrzeby instruktor pomoże w doborze muzyki na pierwszy taniec i opracuje indywidualną choreografię pod nią. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania, chętnie realizujemy innowacyjne pomysły. Przy tej formie nauki terminy dostosowane są pod możliwości czasowe przyszłych Par Młodych, jak również częstotliwość i ilość spotkań. Wśród tych wszystkich atutów oferujemy również atrakcyjne i konkurencyjne ceny zajęć indywidualnych.

  Zajęcia indywidualne już od 90 zł za godzinę zegarową od pary!

  Więcej informacji

 • Pierwszy taniec - Kurs tańca - Zajęcia grupowe

  Szkoła Tańca Al-Mara przygotowała wyjątkową ofertę zajęć grupowych z walca dla przyszłych Nowożeńców. Program nauki obejmuje podstawowe kroki walca wiedeńskiego oraz naukę ceremonialnych zachowań partnerów przed i po pierwszym tańcu. Wszystkie kroki łączone są ze sobą w bloki taneczne, które można wykorzystać do choreografii na pierwszy taniec. Z poznanych kroków Para Młoda może sama ułożyć swój indywidualny i niepowtarzalny pierwszy taniec, bądź zdać się na pomoc naszych świetnie wyszkolonych instruktorów, którzy podchodzą do każdej pary indywidualnie. Wielkim atutem jest tutaj korzystna cena. 

   

  Koszt karnetu na 4 kolejne wejścia to 80 zł od osoby.

   Jako jedyna szkoła tańca we Wrocławiu prowadzimy kursy grupowe dla nowożeńców bez dopłat z Kartą MultiSport Plus i OK System. 

  Więcej informacji

 • Wyjątkowy prezent dla Pary Młodej

  Nie masz pomysłu na prezent ślubny? Chcesz obdarować przyszłych Nowożeńców wyjątkowym i oryginalnym prezentem? Zaproszenie na kurs tańca to wspaniały pomysł, żeby uszczęśliwić Parę Młodą.

  Nasza propozycja to eleganckie zaproszenie imienne na indywidualny kurs tańca. Obdarowana Para Młoda może wykorzystać zaproszenie przed ślubem do nauki tańca, który będzie mogła zaprezentować podczas występu na przyjęciu weselnym, bądź po ślubie, by tanecznie rozpocząć wspólne życie.

  Zaproszenie można zamówić telefonicznie (pod numerem tel. 66-88-34-550 lub 605-499-162), e-mailowo (na adres: szkola_al-mara@wp.pl) lub w siedzibie Szkoły Tańca Al-Mara mieszczącej się przy ulicy Ofiar Oświęcimskich 19 I piętro we Wrocławiu.

  Odbiór zaproszenia może być w siedzibie Szkoły Tańca Al-Mara, mailowo, bądź listownie.

Script logo