Pierwszy taniec - Kurs tańca - Zajęcia grupowe

Szkoła Tańca Al-Mara przygotowała wyjątkową ofertę zajęć grupowych z walca dla przyszłych Nowożeńców. Program nauki obejmuje podstawowe kroki walca wiedeńskiego oraz naukę ceremonialnych zachowań partnerów przed i po pierwszym tańcu. Wszystkie kroki łączone są ze sobą w bloki taneczne, które można wykorzystać do choreografii na pierwszy taniec. Z poznanych kroków Para Młoda może sama ułożyć swój indywidualny i niepowtarzalny pierwszy taniec, bądź zdać się na pomoc naszych świetnie wyszkolonych instruktorów, którzy podchodzą do każdej pary indywidualnie. Wielkim atutem jest tutaj korzystna cena. 

 

Koszt karnetu na 4 kolejne wejścia to 80 zł od osoby.

 

Jako jedyna szkoła tańca we Wrocławiu prowadzimy kursy grupowe dla nowożeńców bez dopłat z Kartą MultiSport Plus i OK System. 

 

Przy rezerwacji miejsca pobierana jest kaucja zwrotna w wysokości 50 zł. Przy 100% frekwencji kaucja zostaje zwrócona. Nieobecności można odrobić w dacie ważności karnetu na innej grupie. Za każdą nieodrobioną nieobecność pobieramy 25 zł z kaucji.

 

Opłata rezerwacji miejsca na zajęcia grupowe (przelewem, bądź w siedzibie szkoły w godz. 16:30-21:00) wymagana jest w ciągu 1 dnia roboczego po dokonaniu rezerwacji. Nieopłacone rezerwacje przepadają.

 

OBOWIĄZUJE WCZEŚNIEJSZA REZERWACJA MIEJSC

TEL 66-88-34-550

 

Aktualne zapisy na kurs pierwszego tańca - kliknij tutaj

Script logo