Pokazy tańca

 • Pokaz tańca z udziałem Panny Młodej

  Zabłyśnij jako Gwiazda Tańca na swoim weselu!

  Dzięki prowadzonym przez nas warsztatom i Ty możesz stać się gwiazdą. Specjalnie dla Was przygotujemy indywidualną choreografię, w której udział może brać nie tylko Panna Młoda, ale również Pan Młody, świadkowie oraz drużba. Stworzymy wspólnie wyjątkowy pokaz, dzięki któremu Wasze Wesele na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników!

  Wyjątkową niespodziankę będzie pokaz, w którym Panna Młoda wystąpi w gronie orientalnych tancerek. Proste, choć niezwykle efektowne i barwne choreografie przygotowujemy wspólnie podczas wcześniejszych zajęć. Agencja zapewnia możliwość bezpłatnego wypożyczenia jednego z wielu bogatych i widowiskowych rekwizytów, jakimi dysponuje zespół.

  Zdjęcia z pokazu Mai

  Zdjęcia z pokazu Joanny

 • Pokaz tańca jako atrakcja weselna

  Wesele jak z bajki? Nic prostszego! By dodać szczyptę magii do Waszego Weselnego przyjęcia, zaproś gości do baśniowej krainy, w której oczarujemy Was wspaniałym tańcem wprawiając w ruch migotliwe skrzydła Isis, romantyczne wachlarze z piór i jedwabne woale.

  Pokazy tańca na weselu, Animacje taneczne na wesele


  W naszej bogatej ofercie znajdziecie Państwo pokazy utalentowanych solistek oraz zespołów, które poprowadzą dla Państwa gości animacje taneczne zapraszając uczestników przyjęcia do wspólnej zabawy.

  Pokazy tańca na weselu, Animacje taneczne na wesele

  Wśród proponowanych przez nas choreografii znajdują się: romantyczny walc śnieżny z perłowymi skrzydłami i wachlarzami, będący znakomitą oprawą pierwszego tańca pary młodej, energetyczne drum solo stanowiące kunsztowny i niezwykle widowiskowy pokaz umiejętności tancerek oraz zapierające dech w piersiach realizacje utrzymane w konwencji Oriental fantasy, gdzie najpiękniejsze i najbardziej wzruszające historie opowiadamy tańcem.

   Pokazy tańca na weselu, Animacje taneczne na wesele

   

 • Taneczne show na wesele

  Instruktorzy naszej szkoły uczestniczyli w przygotowaniach do pierwszego tańca w ramach programu telewizyjnego "Nie mów pannie młodej" realizowanym przez telewizję TLC. Tancerki Grupy Tańca Al-Mara przygotowały na tą okazję wyjątkowy pokaz tańca dla Magdy i Mateusza.

Script logo