Aktualności » Archiwum aktualności

Archiwum aktualności

 • walentynki02_m.jpg

  Walentynkowe warsztaty taneczne dla par

  Romantyczna atmosfera, zmysłowe ruchy, blask świec, bliskość dwóch ciał

  Wszystkich zakochanych zapraszamy do naszej romantycznej krainy miłości na pełne uniesień i pełne zmysłowych wrażeń taneczne warsztaty walentynkowe.

  Nauka tańców miłości przy blasku świec, to najbardziej oryginalny pomysł na spędzenie dnia zakochanych.

  Czytaj więcej

 • Bal Sylwestrowy 2019/20 we Wrocławiu

  Jeśli szukasz pomysłu, żeby spędzić Sylwestra 2019/20 w doborowym towarzystwie i przy najlepszej muzyce tanecznej - zapraszamy na wspaniały Bal Sylwestrowy w samym sercu Wrocławia! Zapewniamy szampańską atmosferę, najlepszą zabawę z pokazami tańca oraz animacjami tanecznymi, podczas których można zdobyć atrakcyjne nagrody (między innymi karnety na kurs tańca, lekcje indywidualne, warsztaty taneczne). 

  Czytaj więcej

 • Bal Sylwestrowy 2018/19 we Wrocławskim Rynku

  Jeśli szukasz pomysłu, żeby spędzić Sylwestra 2018/19 w doborowym towarzystwie i przy najlepszej muzyce tanecznej - zapraszamy na wspaniały Bal Sylwestrowy w samym sercu Wrocławia! Zapewniamy szampańską atmosferę, najlepszą zabawę z pokazami tańca oraz animacjami tanecznymi, podczas których można zdobyć atrakcyjne nagrody (między innymi karnety na kurs tańca, lekcje indywidualne, warsztaty taneczne). 

  Czytaj więcej

 • Taneczna Impreza Andrzejkowa we Wrocławiu - 01.12.2018, g. 20:00

  sobota 01.12.2018 godz. 20:00

  Serdecznie zapraszamy w sobotę 1. grudnia 2018 roku na gorącą taneczną imprezę andrzejkową do Sali Balowej Szkoły Tańca Al-Mara.

  W programie nauka tańca na wesoło, wróżby andrzejkowe i najlepsza muzyka taneczna. Rozpoczynamy imprezę o godzinie 20:00. Wjazd 20 zł od osoby

  Czytaj więcej

 • Spektakl Taneczny - Retro Tango - Kabaret Show - 21.11.2015, g. 18:00 CKWZ, ul. Chociebuska 4-6, Wrocław

  Serdecznie zapraszamy na powtórkę niezapomnianego Show w klimacie Burleski!

  W tętniącym życiem Paryżu, na jego przedmieściach, mieści się Kabaret Różany. Jego niekwestionowaną Królową jest Karminowa Suzette. To ona gra głównie role w spektaklach, za nią szaleje publiczność, dla niej przychodzą na spektakle wielbiciele. Jest piękna, wyrachowana i żądna sławy. Pewnego dnia u progu Kabaretu pojawia się Roxanne, zwabiona potrzebą, jak jej się wydaje, łatwego zarobku…

  Czytaj więcej

 • summerloveplakat.jpg

  Summer Love - Spektakl Taneczny - 27.06.2015 - 19:00 CS IMPART

  Spektakl Taneczny Summer Love to taneczne show inspirowane wielkimi hitami kinowymi, takimi jak Dirty Dancing czy Grease. Główna bohaterka, Emily, to przykładna uczennica, wzorowa i zawsze przygotowana. Wszystko się zmienia, gdy do szkoły przyjęty zostaje uwodziciel Joe, buntownik, świetny tancerz i rozrabiaka. Przewraca on do góry nogami uporządkowane życie uczniów szkoły, pokazując im nowe style taneczne, swobodę i radość ruchu. Taneczna rewolucja opanowuje powoli całą szkołę, tańczy kadra szkolna, dyrekcja i nawet Emily, która daje się namówić Joe na udział w konkursie tanecznym... Barwne choreografie, żywiołowy rock and roll i jive, przeplecione ze zmysłową bachatą, gorącą salsą zapewnią widowiskową mieszankę taneczną. Gwarantujemy świetną zabawę, dużo śmiechu i dużo tańca!

   Czytaj więcej

 • sylwester_2014.jpg

  Sylwester 2014/2015 - Bal Sylwestrowy Rynek Wrocław

  Jeśli szukasz pomysłu, żeby spędzić Sylwestra w doborowym towarzystwie i przy najlepszej muzyce tanecznej - zapraszamy na wspaniały Bal Sylwestrowy w samym sercu Wrocławia! Zapewniamy szampańską atmosferę, najlepszą zabawę z pokazami tańca oraz animacjami tanecznymi, podczas których można zdobyć atrakcyjne nagrody (między innymi karnety na kurs tańca, lekcje indywidualne, warsztaty taneczne). 

  Czytaj więcej

 • warsztaty_sylwestrowe.jpg

  Sylwestrowe Warsztaty Taneczne dla Par

  Jeżeli nie czujesz się zbyt pewnie na parkiecie i chcesz to zmienić – zapraszamy na specjalne intensywne kursy tańca przygotowujące do tegorocznego sylwestrowego szaleństwa!

   

  Kurs przeznaczony dla wszystkich tych, którzy kochają taniec i dobrą zabawę albo... chcieliby dopiero zacząć dobrze się bawić zamiast stać wtedy, kiedy wszyscy się bawią!

  Czytaj więcej

 • retro_tango.jpg

  RETRO TANGO Burleska Show 07.06.2014

  Historia opowiedziana tańcem, w której namiętne tango zderza się z rubaszną burleską. Na scenie wachlarze, podwiązki, boa, koronki, gorsety i najprawdziwsze Gwiazdy Różanego Kabaretu. Wystąpi ponad sześćdziesiąt tancerek i tancerzy! To show, którego nie można przeoczyć!

  Czytaj więcej

 • prezent_walentynki_m.jpg

  Oryginalny prezent na walentynki

  Chcesz obdarować bliską osobę wyjątkowym i oryginalnym prezentem? Zaproszenie na kurs tańca to wspaniały pomysł, żeby uszczęśliwić drugą osobę.

  Nasza propozycja to eleganckie zaproszenie imienne na dowolny kurs tańca. Osoba obdarowana wybiera kurs z oferty szkoły i termin, w którym chce uczestniczyć.

  Czytaj więcej

 • fan.jpg

  Bezpłatne warsztaty taneczne dla seniorów

  16 marca 2014 zapraszamy na warsztaty taneczne, które organizuje Klub Aktywnego Seniora. Tego dnia na uczestników czeka przygoda z tańcem, podczas której instruktor pokaże podstawowe kroki.

  Zapraszamy do udziału!

   

  Czytaj więcej

 • swietotanca.jpg

  Wielkie Święto Tańca - Warsztaty taneczne za grosze

  Z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca zapraszamy serdecznie na Roztańczony Weekend w Szkole Tańca Al-Mara. W dniach 26.04-27.04.2014 w naszej szkole odbędą się wyjątkowe warsztaty za grosze. Jeśli nie jesteś pewien, czy dany styl tańca jest dla Ciebie, koniecznie przyjdź i sprawdź to! W tych dniach w szkole odbędzie się specjalne losowanie nagród. Każdy Kursant otrzyma atrakcyjny rabat na zajęcia. 

  W sobotę zapraszamy Panie, w niedzielę zapraszamy Pary. 

  Czytaj więcej

 • ferie.jpg

  Ferie zimowe 2014 z tańcem we Wrocławiu

  Zajęcia taneczne to idealny sposób na aktywne spędzenie czasu wolnego podczas ferii zimowych we Wrocławiu. Zapraszamy wszystkie dzieci na zimową przygodę z tańcem.

  Gwarantujemy bezstresową naukę - poprzez zabawę - prowadzoną przez instruktorów mających wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą.

  Super propozycja na ferie zimowe 2014 w mieście.

  Czytaj więcej

 • sylwester_plakat_facebook.jpg

  Sylwester 2013/2014 - Bal Sylwestrowy

  Jeśli szukasz pomysłu, żeby spędzić Sylwestra w doborowym towarzystwie i przy najlepszej muzyce tanecznej - zapraszamy na wspaniały Bal Sylwestrowy w samym sercu Wrocławia! Zapewniamy szampańską atmosferę, najlepszą zabawę z pokazami tańca oraz animacjami tanecznymi, podczas których można zdobyć atrakcyjne nagrody (między innymi karnety na kurs tańca, lekcje indywidualne, warsztaty taneczne). 

   

  Czytaj więcej

 • warsztaty_sylwestrowe.jpg

  Taneczne warsztaty przed Sylwestrem

  Zapraszamy serdecznie na specjalne przedsylwestrowe warsztaty taneczne w super cenie. Dzięki nam będziesz królem i królową parkietu podczas szampańskiej zabawy sylwestrowej. Proponujemy intensywne kursy w okresie między Świętami Bożego Narodzenia a Sylwestrem. Jest to oferta dla wszystkich tych, którzy kochają taniec i dobrą zabawę albo... chcieliby dopiero zacząć dobrze się bawić zamiast stać wtedy, kiedy wszyscy się bawią!

  Czytaj więcej

 • halo_dentist.jpg

  Spektakl teatralny - 'Halo Dentist?'

  14.12.2013 g. 17:00 bilet 12 zł

   

  Montaż i konstrukcja: Anna Szczepańska. Spektakl to koktajl spraw ważnych i tych, które uważamy za ważne... śmiesznych i tych, które uważamy za śmieszne. Staraliśmy się pokazać codzienne życie w gabinecie stomatologicznym w kontekście charakterów, pragnień, kompleksów. Konfrontujemy postaci z chwilą samotności, która może w nas wyzwolić...właśnie, co wyzwolić?

   

  Czytaj więcej

 • plakat_andrzejki_z_napisami.jpg

  Andrzejkowa zabawa taneczna 30.11.2013

  Serdecznie zapraszamy w sobotę 30. listopada 2013 roku na gorącą taneczną imprezę andrzejkową do Sali Balowej Szkoły Tańca Al-Mara.

  W programie nauka tańca na wesoło, wróżby andrzejkowe i najlepsza muzyka taneczna. 

  Rozpoczynamy imprezę  o godzinie 20:00. Wjazd 15 zł od osoby.

  Alkohol i przekąski we własnym zakresie.

   

   

  Czytaj więcej

 • zahira_23_11_2013.jpg

  Rewia Orientalna - Zahira Moja Miłość - 23.11.2013

  Agencja Artystyczna Alegria przy współpracy ze Szkołą Tańca Al-Mara ma zaszczyt zaprosić Państwa na niezapomniane widowisko muzyczno-teatralne, przygotowane przez jeden z największych zespołów tańca orientalnego w Polsce - Grupę Tańca Orientalnego Al-Mara. Tancerze uhonorowani zostali złotymi medalami na Mistrzostwach Polski oraz Mistrzostwach Europy w 2012 i 2013 roku, zdobyli również wielkie uznanie jurorów oceniających ich występ w ramach trzeciej edycji programu Got to Dance. Ich nowatorskie choreografie od lat budzą zachwyt widzów z całej Polski.

  Czytaj więcej

^ do góry ^