Oferta

 • kursy_tanca.jpg

  Kursy tańca - Nauka tańca

  Organizujemy kursy tańca z różnych technik tanecznych na terenie Wrocławia. Prowadzimy zajęcia z tańca na wszystkich poziomach zaawansowania. Każdy znajdzie coś dla siebie w zależności od wieku i upodobań. Zajęcia taneczne prowadzone są przez instruktorów mających w dorobku artystycznym liczne tytuły mistrzowskie i posiadają wieloletnie doświadczenie w przekazywaniu wiedzy tanecznej. Zajęcia odbywają się w miłej i ciepłej atmosferze.

  Czytaj więcej

 • para.jpg

  Profesjonalne pokazy taneczne

  Chcesz wynająć naszych tancerzy? Nic prostszego - przygotujemy wyjątkowe, profesjonalne show o dowolnej tematyce. Od orientu przez przepiękne parkietowe prezentacje tańców standardowych, po szalone latynoamerykańsie rytmy, zwariowanego rock and roll'a, a nawet kankana.

  Czytaj więcej

 • pozegnanie_lata.jpg

  Organizacja eventów, spotkania bankietowe, firmowe, jubileusze, urodziny

  Zajmujemy się kompleksową obsługą eventów i imprez firmowych. Oferujemy wszelkie imprezy okolicznościowe, takie jak jubileusze, rocznice, otwarcia firm, zjazdy, konferencje, a także różne imprezy o charakterze motywacyjnym i integracyjnym. Z nami zorganizujemy doskonałą imprezę.

  Czytaj więcej

 • rewia1.jpg

  Autorskie widowiska teatralne i estradowe, rewie taneczne, spektakle

  Grupa taneczna współpracująca z naszą Agencją to najwyższej klasy tancerze, instruktorzy i choreografowie, zdobywający doświadczenie na międzynarodowych szkoleniach oraz warsztatach. Łącząc talent z prawdziwą pasją przygotowują zapierające dech w piersiach spektakle i widowiska, od wielu lat cieszące się popularnością wśród widzów z całej Polski.

  Czytaj więcej

 • Bal Sylwestrowy, Taneczna Impreza Andrzejkowa

  Organizujemy wyjątkowe imprezy przy najlepszej muzyce z całego świata. Dysponujemy przepięknymi stylowymi salami w samym centrum Wrocławia. Zapraszamy serdecznie na Bal Sylwestrowy i Roztańczoną Imprezę Andrzejkową.

  Czytaj więcej

 • Wieczory panieńskie w szkole tańca we Wrocławiu

  Organizujemy wieczory panieńskie z nauką tańca na wesoło. Klimat wieczoru zależy od upodobań przyszłej Panny Młodej. Przyjaciółki Panny Młodej, które organizują wieczór panieński mogą zaprosić ją w taneczną podróż po różnobarwnych magicznych krainach.

  Czytaj więcej

 • kinderbale_ofe03.jpg

  Imprezy dla dzieci, urodziny, kinderbale

  Urodziny pełne przygód, baśniowe, kolorowe, niezapomniane? Wyczarujemy dla Twojej pociechy niezapomniany bajeczny świat, dzięki naszym animatorom to przyjęcie będzie wyjątkowe!

  Czytaj więcej

 • mikolaj2.jpg

  Święty Mikołaj, Wigilia, Spotkania gwiazdkowe

  Zaproś Świętego Mikołaja, który rozda prezenty i sprawi, że ten wieczór będzie niezapomniany. Wyobraź sobie, jak będzie się cieszyło dziecko, kiedy przyjdzie do niego prawdziwy Święty Mikołaj! A może po prostu chcesz zrobić miłą niespodziankę swojej rodzinie czy sympatii? Ofertę kierujemy również do firm i instytucji, posiadamy również doświadczenie w występowaniu na różnego rodzaju imprezach, firmowych spotkaniach gwiazdkowych.

  Czytaj więcej

 • sala004[1].jpg

  Wynajem sal

  Udostępniamy sale taneczne na lekcje tańca, spotkania towarzyskie, imprezy firmowe, konferencje, szkolenia itp. W naszym kompleksie znajdują się dwie sale. Większa 100 m2, mniejsza 50 m2, dwie szatnie, dwie toalety, sala z rurami do pole dance 40 m2. Cała powierzchnia Szkoły zajmuje 240 m2. Ceny wynajmu zależą od godzin wynajęcia sal i celu, do jakiego mają posłużyć sale. Oferta cenowa jest bardzo atrakcyjna!

  Czytaj więcej

^ do góry ^