Oferta » Autorskie widowiska teatralne i estradowe, rewie taneczne, spektakle » Rewia Orientalna - Zahira, Moja Miłość

Rewia Orientalna - Zahira, Moja Miłość

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na niezapomniane widowisko muzyczno-teatralne. 

Zahira Moja Miłość to urzekająca baśń o miłości, zazdrości i wybaczeniu, gdzie płomienne uczucie staje do walki z odwiecznymi tradycjami. Niespełniona miłość arabskiego księcia i pięknej Zahiry położyła cień na dalsze losy bohaterów, którzy zmierzyć się muszą z bolesną przeszłością i własnymi ambicjami.

Książę, przyjmując sułtański tytuł, decyduje się na życie w haremie, czego nie akceptuje Zahira – chce być jedyną kobietą w życiu ukochanego...Gdy Sułtan nie spełnia jej życzenia, Zahira w rozpaczy rzuca klątwę na jego potomstwo - jego córki mają nigdy nie znaleźć odwzajemnienia w miłości...     

Przygotowany z niezwykłym rozmachem spektakl to podróż przez wiele zakątków orientalnych krain, pozwalająca zasmakować w różnych gatunkach tego wspaniałego tańca. Trwające niespełna 90 minut widowisko stanowi kunsztowny kolaż tanecznych technik i pokaz najwyższej klasy umiejętności. Olśniewające choreografie, magia bajecznych rekwizytów, wzruszające arabskie pieśni i radosny, bliskowschodni folklor – to tylko niektóre z niespodzianek, które odkryjesz podczas tego niezapomnianego wieczoru. 

Setki pieśni, tysiące rytmów i jedna, niezapomniana opowieść!

^ do góry ^