Aktualności » Świąteczne Marzenie - Spektakl Online

Świąteczne Marzenie - Spektakl Online

Serdecznie zapraszamy Was na świąteczny spektakl familijny pt. Świąteczne Marzenie.

KUP BILET NA SPEKTAKL ONLINE

Julka marzy o tym, by świąteczny czas był wyjątkowy i magiczny. Niestety, rodzice zajęci są zakupami, przechodnie wokół ciągle się spieszą. Nikt nie ma czasu, by na chwilę przystanąć i zastanowić się, po co tak naprawdę są Święta.

Julka, wraz z braciszkiem Frankiem, wpada na pomysł, że byłoby wspaniale gdyby wszyscy dorośli, choć na Święta zamienili się w bajkowe postaci… Rodzeństwo nie wie, że do ich rąk trafia magiczna księga, która wysłuchuje życzeń i spełnia marzenia…

Czy mama i tata zamienią się w Świąteczne Elfy?

Czy Mikołajowi uda się zatrzymać pędzących dorosłych i zaprosić ich do radosnego świata Świąt?

Spektakl został przygotowany we współpracy ze Szkołą Tańca Al -Mara oraz Szkołą Tańca Setenta.

Ogromnie żałujemy, że nie możemy obecnie pokazać go Wam na scenie, ale wierzymy, że przyjdzie na to czas.

Dajcie się porwać do magicznej świątecznej krainy pełnej tańca i radości!

Symboliczna cegiełka za otrzymanie linku do spektaklu to 30 zł. Za wszelkie cegiełki będziemy Wam bardzo wdzięczni, pozwala nam to przetrzymać ten trudny czas. A pieniążki zostaną sprawiedliwie rozdzielone pomiędzy dwie szkoły tańca, które po prostu muszą przetrwać ten trudny czas, by te wszystkie cudowne osoby, które zobaczycie w spektaklu mogły nadal cieszyć się tymi miejscami i tańcem.

Wierzymy, że jeszcze niejeden spektakl przed nami. Ten jest dla nas szczególnie trudny, ale dał nam ogrom radości i cieszymy, że możemy się z Wami tą radością podzielić. Mamy nadzieję wywołać niejeden uśmiech!

KUP BILET NA SPEKTAKL ONLINE

^ do góry ^