Pokazy tańca » Wyjątkowe pokazy taneczne na weselu

Wyjątkowe pokazy taneczne na weselu

Pokazy tańca na weselu, Animacje taneczne na wesele

Wesele jak z bajki? Nic prostszego!

By dodać szczyptę magii do Waszego Weselnego przyjęcia, zaproś gości do baśniowej krainy, w której oczarujemy Was wspaniałym tańcem wprawiając w ruch migotliwe skrzydła Isis, romantyczne wachlarze z piór i jedwabne woale.

Pokazy tańca na weselu, Animacje taneczne na wesele

W naszej bogatej ofercie znajdziecie Państwo pokazy utalentowanych solistek oraz zespołów, które poprowadzą dla Państwa gości animacje taneczne zapraszając uczestników przyjęcia do wspólnej zabawy.

Pokazy tańca na weselu, Animacje taneczne na wesele

Wśród proponowanych przez nas choreografii znajdują się: romantyczny walc śnieżny z perłowymi skrzydłami i wachlarzami, będący znakomitą oprawą pierwszego tańca pary młodej, energetyczne drum solo stanowiące kunsztowny i niezwykle widowiskowy pokaz umiejętności tancerek oraz zapierające dech w piersiach realizacje utrzymane w konwencji Oriental fantasy, gdzie najpiękniejsze i najbardziej wzruszające historie opowiadamy tańcem.

Jeśli odtwarzacz nie działa, kliknij tutaj - w link bezpośpredni

Zabłyśnij i Ty!

Dzięki prowadzonym przez nas warsztatom i Ty możesz stać się gwiazdą. Specjalnie dla Was przygotujemy indywidualną choreografię, w której udział może brać nie tylko Panna Młoda, ale również Pan Młody, świadkowie oraz drużba. Stworzymy wspólnie wyjątkowy pokaz, dzięki któremu Wasze Wesele na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników!

Wyjątkową niespodziankę będzie pokaz, w którym Panna Młoda wystąpi w gronie orientalnych tancerek. Proste, choć niezwykle efektowne i barwne choreografie przygotowujemy wspólnie podczas wcześniejszych zajęć. Agencja zapewnia możliwość bezpłatnego wypożyczenia jednego z wielu bogatych strojów i rekwizytów, jakimi dysponuje zespół.

^ do góry ^